Web Hosting

Linux
Disk Alanı
Paylaşımlı hosting sunucularımızda Raid 10 + SSD yapısı kullanılmaktadır. Bu yapı ile beraber Avrupa Standartlarında hizmet vermekteyiz. Hem çok hızlı hem ultra güvenlik ! Disk alanı, maksimum dosya limitini belirtmektedir.
Aylık Transfer
Aylık transfer limiti, Veri transferi boyutunu belirtmektedir.
E-Posta
Paylaşımlı hosting sunucularımızda aynı zamanda mail servisini kullanarak mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. 1 Adet E-Posta = 1 Mail adresi
MySQL
Paylaşımlı Hosting sunucularımızda en hızlı ve stabil çalışan en iyi MySQL tercih edilmiştir. Mysql + Ramdisk ile siteleriniz artık daha hızlı !
FTP
FTP (File Transfer Protocol) Üzerinden kolaylıkla sitelerinizin verilerini upload edebilirsiniz.
Subdomain
Alt alan adı oluşturabileceğiniz miktar.
İ-nodes
İ-node, Birim başına dosya sayısını belirtmektedir. 1 dosya = 1 i-node
RAM Kullanım
CPU Kullanım
I/O
Hizmetizin ana sunucunun diski üzerinde anlık ulaşabileceği maksimum veri okuma ve yazma hızını ifade eder.
Barındırma
FİYAT
PHP Starter
256 MB
10 GB
5
1
1
1
50.000
1 GB
1 CPU
20 MB/sn
1 Site
Ay/2.56 ₺
PHP MINI
512 MB
15 GB
10
1
1
1
100.000
1 GB
1 CPU
20 MB/sn
1 Site
Ay/5.99 ₺
PHP BRONZE
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
100.000
1 GB
1 CPU
30 MB/sn
1 Site
Ay/9.99 ₺
PHP SILVER
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
150.000
2 GB
2 CPU
30 MB/sn
3 Site
Ay/19.99 ₺
PHP GOLD
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
200.000
2 GB
2 CPU
30 MB/sn
5 Site
Ay/29.99 ₺
PHP PLATIN
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
200.000
4 GB
4 CPU
30 MB/sn
LIMITSIZ
Ay/45.99 ₺
Tüm Özellikler
 • TÜRKÇE KONTROL PANELİ
  DirectAdmin
  CLOUDLINUX/CAGEFS
  PHP SELECTOR
  SSD DİSKLER
  HAZIR SCRIPTLER
  E-MAIL FİLTRELEME
  Imunify
  SİTE İSTATİSTİKLERİ
  ÖZEL HATA SAYFALARI
  CRON JOBS
  PHPMYADMIN
  7/24 DESTEK
  %99 UPTIME GARANTİSİ
  HAFTALIK YEDEKLEME
  ÜCRET İADE GARANTİSİ
  Litespeed Cache/Memcache
  ÜCRETSİZ SİTE TAŞIMA
Ucuz Hosting
Tercih edilebilen Ucuz hosting ve ekonomik hosting paketleri.
Ücretsiz SSL Sertifikası
Tüm paylaşımlı hosting sunucularımızda Ücretsiz SSL sertifikası sağlanabilinmektedir.
Hızlı Kurulum
Tam otomasyona sahip ödeme sistemlerimiz dolayısı ile anında web hosting hizmetiniz kullanıma hazırdır.
DirectAdmin Kontrol Panel
Clouduck olarak tüm paylaşımlı hosting hizmetlerimizde güvenlik, stabilizasyon ve performans kalitesinden dolayı DirectAdmin kontrol paneli tercih edilmektedir. Ekibimizin üstün DirectAdmin kontrol panel bilgisi dolayası ile %100 güvenlik oranı ile hizmet sağlanmaktadır.
Ultra hızlı Ultra Güvenlik
En son teknoloji sunucuları ile web hosting Avrupa standartlarının üzerinde hizmet sağlamaktadır. Sunucularımız da SAS-SSD diskler ve Raid 50/10 yapısı ile beraber Ultra hız ve Ultra güvenlik sağlanmak hedeflenmiştir.
Domain sorgulama
SSL
"Secure Sockets Layer" kısaltması olarak adlandırılan SSL, sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş (256 bit ssl) şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli, web ortamında, Sunucu ile tarayıcı arasındaki iletişimin şifrelenmesi şeklindedir.
RAPID SSL
RADPID SSL WILDCARD
Sadece tek alan adı için geçerlidir.
256-bit şifreleme
%99 tüm tarayıcılar ile uyumlu
Otomatik online onaylama
ÜCRETSİZ RapidSSL site mührü
10.000 $’a kadar güvenlik garantisi
₺86.99 Yıllık
Sadece tek alan adı için geçerlidir.
256-bit şifreleme
%99 tüm tarayıcılar ile uyumlu
Otomatik online onaylama
ÜCRETSİZ RapidSSL site mührü
10.000 $’a kadar güvenlik garantisi
₺96.99 Yıllık
Sıkça Sorulan Sorular
Hosting hizmetleriniz güvenli mi ?
Paylaşımlı hosting sunucularımız en son teknoloji olması ile beraber disk yapılarında SAS-SSD + Raid 10 tercih edilmiştir. Bu alt yapı ile Avrupa standartlarının üstünde hizmet vermektedir. Ultra hızlı, Ultra güvenlik sağlanmaktadır. Bu yapı ile beraber Türkiye'deki tek kuruluş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ek olarak Anti-spam, Anti-Virüs, Özel Firewall hizmeti, Voxility koruması gibi teknolojiler ile hosting sunucularımızda güvenlik ve stabilizasyon ve UPTIME garantisi sağlanmaktadır.
Hosting (Web Hosting) Nasıl çalışır ?
Web Hosting hizmeti, yüksek donanım özelliklerine ve internet bağlantısına sahip, 7/24 çalışır vaziyetteki bilgisayarların sunucu yazılımı ile yapılandırılması sonucu aktif hizmet verebilir hale getirilmektedir. Eklenen internet siteleri bu sunucunun yapılandırmasını kullanarak tüm dünyaya yayın yapar.
Hosting (Web Hosting) Nedir ?
Web hosting, web sitenizin yayınlanmasını ve internet kullanıcılarının sitenize erişebilmesini sağlayan tüm bileşenlerin, yüksek donanım ve internet altyapısına sahip, 7/24 erişilebilen sunucularda barındırılması hizmetidir. İnternette bir web sitesini yayınlamak için üretilmiş, aynı anda çok sayıda kullanıcıya hızlı şekilde cevap verebilen, yüksek hızda internete bağlı olan, web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu, barındırma ve yayınlama işlemine web hosting denir.
Litespeed Nedir ? Neden kullanıyoruz ?
LiteSpeed web sunucusu ücretli bir Linux yazılımıdır. Açık kaynaklı web sunucusuna (Apache) göre 10 kata kadar yüksek performans ve kararlılık sağlar. Bu nedenle web hosting hizmeti daha hızlı ve stabil şekilde sağlanır. Bu nedenle tüm Linux sunucularımızda standart olarak bu yazılım kullanılır. Litespeed ile yeni nesil web teknolojilere destek sağlanır. Bu teknolojilere örnek vermek gerekirse HTTP/2, HTTP/3, QUIC, Brotli Compression, LSCache, HSTS, TLS 1.3 vb özellikleri sayabiliriz.
Hosting Paketim Yedekleniyor mu ? Yedekleme İşlemi Ücretsiz mi ?
Evet, tüm sunucularımızı ve hosting hizmetlerini günlük olarak yedeklemekteyiz. Ek olarak tüm sistemlerimizi olası felaket durumlarına ve donanım arızalarına karşı günlük imaj yedeği bazında yedekliyoruz. Günümüz teknolojisinde yedekleme kavramı bir tercihten çok gereklilik olduğundan dolayı ücretsiz olarak yedeklenmektedir.
Domain adresi almadan Hosting satın alabilir miyim?
Evet, Hosting satın al diyerek ilermeniz yeterli olacaktır. Eğer isterseniz, domain adreslerini başka bir yerden satın alıp Clouduck'daki sunucunuza yönlendirebilirsiniz. Eğer (önerdiğimiz gibi) hosting ve alan adı servislerinizi tek bir servis sağlayıcısı altında tutmak isterseniz, mevcut alan adınızı Clouduck'a transfer edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçin ve size yardım edeceğiz!
Web sitem büyüdükçe web hosting planımı yükseltebilir miyim?
Evet! Ki biz de bunu öneriyoruz. Web hosting sağlayıcınız olarak Clouduck'ı seçmenizin faydalarından biri de bu. Yükseltme aşamalarını en basite indirgedik. Böylece hosting fiyatlarımızı inceleyebilir, ucuz hosting planı seçebilir ve web siteniz büyüdükçe planınızı da yükseltebilirsiniz. Her zaman sizin yanınızdayız ve sizinle birlikte büyümek için hazırız! Diğer çoğu hosting sağlayıcısı sizi istemediğiniz veya ihtiyacınız olmayan planları satın almaya ikna etmeye çalışacaktır. Clouduck'da yalnızca ihtiyacınız olan kaynaklar için ödemeniz gerektiğine inanıyoruz.
Bayi hosting ile web hosting arasındaki fark nedir?
Web hosting hizmetlerinde de bayi hosting hizmetlerinde de birden fazla web sitesi barındırılabilir. Fakat, her iki hizmeti birbirinden ayıran en önemli detay, bayi hosting hizmetlerinde her web sitenin kendine ait kaynaklara sahip olmasıdır. Bu kaynaklar işlem kapasitesi, işlem limiti, disk okuma yazma hızı, dosya barındırma sayısı (inode) gibi detaylardır. Eğer birden fazla web siteniz var ise bayi hosting hizmeti kullanmanız her zaman için daha avantajlıdır. Bu avantajlara ek olarak, web sitelerinizi ayırmak yedekleme işlemlerinin ayrı ayrı gerçekleştirilmesi konusunda da, yönetim panellerinin birbirinden ayrılması nedeniyle de daha izole çalışmaları ve güvenli olmaları konusunda da avantaj sağlamaktadır.
Maillerim spam'a düşmekte ve aşırı spam mail gelmekte Kurumsal E-mail hizmetiniz bunların önüne geçebilir mi ?
Evet, Kurumsal E-Mail hosting hizmetimiz tüm sorunlarınızı giderecektir. Mail sunucularımızın giriş ve çıkışlarında 4 farklı süzgeç yapısı kullanılmaktadır. Bu yapı ile beraber spam ve virüs olmadan sağlıklı mail alım/gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Mail çıkışların da EMAIL REPUTATION seviyesi yüksek IP adreslerinden gönderim yapılmak ile beraber rDNS/PTR,SPF,DKİM,DMARC DNS kayıtları kullanılmaktadır. Ek olarak Mail çıkışlarında kullanmakta olduğumuz IP adreslerimiz Yandex, Gmail, Outlook sunucularına anons edilmekte ve IP adresleri REPUTATION ve Blacklist durumları anlık olarak ekibimizce takip edilmektedir. Süzgeç yapımız aşağıdaki gibidir; İncoming: Spam experts > Datacenter Firewall > Clouduck Mail Firewall > Exim/Spamassassin Outgoing: Exim/Spamassassin > Clouduck Mail Firewall > Datacenter Firewall > Spam experts
Farklı bir firmada sitem bulunuyor. Hosting satın alarak Clouduck'a taşımak istiyorum ancak pek bir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz ?
Clouduck ekibi olarak hosting hizmetlerinde tam anlamı ile ücretsiz hosting taşıma hizmeti sağlamaktadır.

Powered by WHMCompleteSolution