Bayi Hosting

Linux
Disk Alanı
Paylaşımlı hosting sunucularımızda Raid 10 + SAS-SSD yapısı kullanılmaktadır. Bu yapı ile beraber Avrupa Standartlarında hizmet vermekteyiz. Hem çok hızlı hem ultra güvenlik ! Disk alanı, maksimum dosya limitini belirtmektedir.
Aylık Transfer
Aylık transfer limiti, Veri transferi boyutunu belirtmektedir.
E-Posta
Paylaşımlı hosting sunucularımızda aynı zamanda mail servisini kullanarak mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. 1 Adet E-Posta = 1 Mail adresi
MySQL
Paylaşımlı Hosting sunucularımızda en hızlı ve stabil çalışan en iyi MySQL tercih edilmiştir. Mysql + Ramdisk ile siteleriniz artık daha hızlı !
FTP
FTP (File Transfer Protocol) Üzerinden kolaylıkla sitelerinizin verilerini upload edebilirsiniz.
Subdomain
Alt alan adı oluşturabileceğiniz miktar.
Site Başına Inode
İ-node, Birim başına dosya sayısını belirtmektedir. 1 dosya = 1 i-node
Site Başına RAM Kullanım
Site Başına CPU Kullanım
Site Başına I/O Limiti
Hizmetizin ana sunucunun diski üzerinde anlık ulaşabileceği maksimum veri okuma ve yazma hızını ifade eder.
Barındırma
FİYAT
PHP BAYİ BRONZE
10 GB
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
200.000
2 GB RAM
2 vCore CPU
20 MB/sn
LİMİTSİZ
Ay/35.99 ₺
PHP BAYİ SILVER
20 GB
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
200.000
2 GB RAM
2 vCore CPU
20 MB/sn
LİMİTSİZ
Ay/55.99 ₺
PHP BAYİ GOLD
30 GB
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
200.000
2 GB RAM
2 vCore CPU
20 MB/sn
LİMİTSİZ
Ay/85.99 ₺
PHP BAYİ PLATIN
50 GB
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
LİMİTSİZ
200.000
2 GB RAM
2 vCore CPU
20 MB/sn
LİMİTSİZ
Ay/126.99 ₺
Tüm Özellikler
 • TÜRKÇE KONTROL PANELİ
  DirectAdmin
  CLOUDLINUX/CAGEFS
  PHP SELECTOR
  SSD DİSKLER
  HAZIR SCRIPTLER
  E-MAIL FİLTRELEME
  Imunify
  SİTE İSTATİSTİKLERİ
  ÖZEL HATA SAYFALARI
  CRON JOBS
  PHPMYADMIN
  7/24 DESTEK
  %99 UPTIME GARANTİSİ
  HAFTALIK YEDEKLEME
  ÜCRET İADE GARANTİSİ
  Litespeed Cache/Memcache
  ÜCRETSİZ SİTE TAŞIMA
Ucuz Hosting
Tercih edilebilen Ucuz hosting ve ekonomik hosting paketleri.
Ücretsiz SSL Sertifikası
Tüm paylaşımlı hosting sunucularımızda Ücretsiz SSL sertifikası sağlanabilinmektedir.
Hızlı Kurulum
Tam otomasyona sahip ödeme sistemlerimiz dolayısı ile anında web hosting hizmetiniz kullanıma hazırdır.
DirectAdmin Kontrol Panel
Clouduck olarak tüm paylaşımlı hosting hizmetlerimizde güvenlik, stabilizasyon ve performans kalitesinden dolayı DirectAdmin kontrol paneli tercih edilmektedir. Ekibimizin üstün DirectAdmin kontrol panel bilgisi dolayası ile %100 güvenlik oranı ile hizmet sağlanmaktadır.
Ultra hızlı Ultra Güvenlik
En son teknoloji sunucuları ile wordpress hosting Avrupa standartlarının üzerinde hizmet sağlamaktadır. Sunucularımız da SAS-SSD diskler ve Raid 50/10 yapısı ile beraber Ultra hız ve Ultra güvenlik sağlanmak hedeflenmiştir.
Alan adı sorgulama
SSL
"Secure Sockets Layer" kısaltması olarak adlandırılan SSL, sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş (256 bit ssl) şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli, web ortamında, Sunucu ile tarayıcı arasındaki iletişimin şifrelenmesi şeklindedir.
RAPID SSL
RADPID SSL WILDCARD
Sadece tek alan adı için geçerlidir.
256-bit şifreleme
%99 tüm tarayıcılar ile uyumlu
Otomatik online onaylama
ÜCRETSİZ RapidSSL site mührü
10.000 $’a kadar güvenlik garantisi
₺86.99 Yıllık
Sadece tek alan adı için geçerlidir.
256-bit şifreleme
%99 tüm tarayıcılar ile uyumlu
Otomatik online onaylama
ÜCRETSİZ RapidSSL site mührü
10.000 $’a kadar güvenlik garantisi
₺96.99 Yıllık
Sıkça Sorulan Sorular
Hosting hizmetlerinizde çok az disk alanı vermektesiniz neden ?
Paylaşımlı hosting sunucularımız en son teknoloji olması ile beraber disk yapılarında SAS-SSD + Raid 10 tercih edilmiştir. Bu alt yapı ile Avrupa standartlarının üstünde hizmet vermektedir. Ultra hızlı, Ultra güvenlik sağlanmaktadır. Bu yapı ile beraber Türkiye'deki tek kuruluş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ek olarak Anti-spam, Anti-Virüs, Özel Firewall hizmeti, Voxility koruması gibi teknolojiler ile hosting sunucularımızda güvenlik ve stabilizasyon ve UPTIME garantisi sağlanmaktadır.
Bayi hosting ile web hosting arasındaki fark nedir?
Web hosting hizmetlerinde de bayi hosting hizmetlerinde de birden fazla web sitesi barındırılabilir. Fakat, her iki hizmeti birbirinden ayıran en önemli detay, bayi hosting hizmetlerinde her web sitenin kendine ait kaynaklara sahip olmasıdır. Bu kaynaklar işlem kapasitesi, işlem limiti, disk okuma yazma hızı, dosya barındırma sayısı (inode) gibi detaylardır. Eğer birden fazla web siteniz var ise bayi hosting hizmeti kullanmanız her zaman için daha avantajlıdır. Bu avantajlara ek olarak, web sitelerinizi ayırmak yedekleme işlemlerinin ayrı ayrı gerçekleştirilmesi konusunda da, yönetim panellerinin birbirinden ayrılması nedeniyle de daha izole çalışmaları ve güvenli olmaları konusunda da avantaj sağlamaktadır.
Bayi hosting hizmetlerini neden tercih etmeliyim?
Bayi hosting hizmetlerini birden fazla web site barındırmak istemeniz durumunda, tek bir panel altından, fakat her web sitenizin ayrı ayrı alt panellere ve ayrı ayrı kaynaklara sahip olmasını istediğiniz durumlarda tercih edebilirsiniz. Web hosting ve diğer hizmetlere göre maliyet olarak, teknik limitlemeler olarak daha avantajlıdır.
Hosting Paketim Yedekleniyor mu ? Yedekleme İşlemi Ücretsiz mi ?
Evet, tüm sunucularımızı ve hosting hizmetlerini günlük olarak yedeklemekteyiz. Ek olarak tüm sistemlerimizi olası felaket durumlarına ve donanım arızalarına karşı günlük imaj yedeği bazında yedekliyoruz. Günümüz teknolojisinde yedekleme kavramı bir tercihten çok gereklilik olduğundan dolayı ücretsiz olarak yedeklenmektedir.
Hosting Fiyatları Nasıl Belirleniyor ?
Hosting fiyatları piyasa koşullarına, kullanım ortalamaları ve maliyetlere göre belirleniyor. Hosting.com.tr olarak sürekli otomasyona ve altyapımıza yatırım yaparak maliyetleri düşürmeye, en düşük fiyata hosting hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.
Bayi hosting nedir?
Bayi hosting, birden fazla web sitenizi tek bir çatı altında, fakat ayrı kaynak kullanımları ve ayrı panel aracılığıyla yönetebileceğiniz bir web hosting hizmet türüdür.
Maillerim spam'a düşmekte ve aşırı spam mail gelmekte Kurumsal E-mail hizmetiniz bunların önüne geçebilir mi ?
Evet, Kurumsal E-Mail hosting hizmetimiz tüm sorunlarınızı giderecektir. Mail sunucularımızın giriş ve çıkışlarında 4 farklı süzgeç yapısı kullanılmaktadır. Bu yapı ile beraber spam ve virüs olmadan sağlıklı mail alım/gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Mail çıkışların da EMAIL REPUTATION seviyesi yüksek IP adreslerinden gönderim yapılmak ile beraber rDNS/PTR,SPF,DKİM,DMARC DNS kayıtları kullanılmaktadır. Ek olarak Mail çıkışlarında kullanmakta olduğumuz IP adreslerimiz Yandex, Gmail, Outlook sunucularına anons edilmekte ve IP adresleri REPUTATION ve Blacklist durumları anlık olarak ekibimizce takip edilmektedir. Süzgeç yapımız aşağıdaki gibidir; İncoming: Spam experts > Datacenter Firewall > Clouduck Mail Firewall > Exim/Spamassassin Outgoing: Exim/Spamassassin > Clouduck Mail Firewall > Datacenter Firewall > Spam experts
Farklı bir firmada sitelerim bulunuyor. Bayi hosting satın alarak Clouduck'a taşımak istiyorum ancak pek bir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz ?
Clouduck ekibi olarak hosting hizmetlerinde tam anlamı ile ücretsiz hosting taşıma hizmeti sağlamaktadır.

Powered by WHMCompleteSolution