Kurumsal Web Hosting

Linux
Disk Alanı
Paylaşımlı hosting sunucularımızda Raid 10 + SAS-SSD yapısı kullanılmaktadır. Bu yapı ile beraber Avrupa Standartlarında hizmet vermekteyiz. Hem çok hızlı hem ultra güvenlik ! Disk alanı, maksimum dosya limitini belirtmektedir.
Aylık Transfer
Aylık transfer limiti, Veri transferi boyutunu belirtmektedir.
E-Posta
Paylaşımlı hosting sunucularımızda aynı zamanda mail servisini kullanarak mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. 1 Adet E-Posta = 1 Mail adresi
MySQL
Paylaşımlı Hosting sunucularımızda en hızlı ve stabil çalışan en iyi MySQL tercih edilmiştir. Mysql + Ramdisk ile siteleriniz artık daha hızlı !
FTP
FTP (File Transfer Protocol) Üzerinden kolaylıkla sitelerinizin verilerini upload edebilirsiniz.
Subdomain
Alt alan adı oluşturabileceğiniz miktar.
Site Başına Inode
İ-node, Birim başına dosya sayısını belirtmektedir. 1 dosya = 1 i-node
Site Başına RAM Kullanım
Site Başına CPU Kullanım
Site Başına I/O Limiti
Hizmetizin ana sunucunun diski üzerinde anlık ulaşabileceği maksimum veri okuma ve yazma hızını ifade eder.
Barındırma
FİYAT
KURUMSAL BRONZE
5 GB
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
200.000
4 GB RAM
2 vCore CPU
40 MB/sn
1 SITE
Ay/26.99 ₺
KURUMSAL SILVER
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
200.000
4 GB RAM
4 vCore CPU
40 MB/sn
LIMITSIZ
Ay/35.99 ₺
KURUMSAL GOLD
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
250.000
6 GB RAM
4 vCore CPU
45 MB/sn
1 SITE
Ay/65.99 ₺
KURUMSAL PLATIN
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
300.000
6 GB RAM
6 vCore CPU
50 MB/sn
1 SITE
Ay/135.99 ₺
Tüm Özellikler
 • TÜRKÇE KONTROL PANELİ
  DirectAdmin
  CLOUDLINUX/CAGEFS
  PHP SELECTOR
  SSD DİSKLER
  HAZIR SCRIPTLER
  E-MAIL FİLTRELEME
  Imunify
  SİTE İSTATİSTİKLERİ
  ÖZEL HATA SAYFALARI
  CRON JOBS
  PHPMYADMIN
  7/24 DESTEK
  %99 UPTIME GARANTİSİ
  HAFTALIK YEDEKLEME
  ÜCRET İADE GARANTİSİ
  Litespeed Cache/Memcache
  ÜCRETSİZ SİTE TAŞIMA
Ucuz Hosting
Tercih edilebilen Ucuz hosting ve ekonomik hosting paketleri.
Ücretsiz SSL Sertifikası
Tüm paylaşımlı hosting sunucularımızda Ücretsiz SSL sertifikası sağlanabilinmektedir.
Hızlı Kurulum
Tam otomasyona sahip ödeme sistemlerimiz dolayısı ile anında web hosting hizmetiniz kullanıma hazırdır.
DirectAdmin Kontrol Panel
Clouduck olarak tüm paylaşımlı hosting hizmetlerimizde güvenlik, stabilizasyon ve performans kalitesinden dolayı DirectAdmin kontrol paneli tercih edilmektedir. Ekibimizin üstün DirectAdmin kontrol panel bilgisi dolayası ile %100 güvenlik oranı ile hizmet sağlanmaktadır.
Ultra hızlı Ultra Güvenlik
En son teknoloji sunucuları ile wordpress hosting Avrupa standartlarının üzerinde hizmet sağlamaktadır. Sunucularımız da SAS-SSD diskler ve Raid 50/10 yapısı ile beraber Ultra hız ve Ultra güvenlik sağlanmak hedeflenmiştir.
Alan adı sorgulama
SSL
"Secure Sockets Layer" kısaltması olarak adlandırılan SSL, sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş (256 bit ssl) şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli, web ortamında, Sunucu ile tarayıcı arasındaki iletişimin şifrelenmesi şeklindedir.
RAPID SSL
RADPID SSL WILDCARD
Sadece tek alan adı için geçerlidir.
256-bit şifreleme
%99 tüm tarayıcılar ile uyumlu
Otomatik online onaylama
ÜCRETSİZ RapidSSL site mührü
10.000 $’a kadar güvenlik garantisi
₺86.99 Yıllık
Sadece tek alan adı için geçerlidir.
256-bit şifreleme
%99 tüm tarayıcılar ile uyumlu
Otomatik online onaylama
ÜCRETSİZ RapidSSL site mührü
10.000 $’a kadar güvenlik garantisi
₺96.99 Yıllık
Sıkça Sorulan Sorular
Hosting hizmetleriniz güvenli mi ?
Paylaşımlı hosting sunucularımız en son teknoloji olması ile beraber disk yapılarında SAS-SSD + Raid 10 tercih edilmiştir. Bu alt yapı ile Avrupa standartlarının üstünde hizmet vermektedir. Ultra hızlı, Ultra güvenlik sağlanmaktadır. Bu yapı ile beraber Türkiye'deki tek kuruluş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ek olarak Anti-spam, Anti-Virüs, Özel Firewall hizmeti, Voxility koruması gibi teknolojiler ile hosting sunucularımızda güvenlik ve stabilizasyon ve UPTIME garantisi sağlanmaktadır.
Kurumsal Hosting Nedir ?
Kurumsal Hosting, kurumsal clouduck.com.tr müşterilerimize sunmakta olduğumuz standart hosting hizmetimizden farklı olarak ek özellikler içeren paketlerdir. Kurumsal müşterilerimizin farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Kurumsal Hosting paketleri ile müşterilerimizin tamamen işine odaklanmaları ve hosting & sunucu yönetimini clouduck.com.tr teknik ekibine bırakmaları amaçlanmıştır. Ayrıca Kurumsal E-posta hizmetinin de bulunduğu paketlerimizde tüm e-posta alışverişinizi güvenli ve sorunsuz şekilde yapabilirsiniz.
Kurumsal Hosting Paketleri Kimler İçin Uygundur ?
Kurumsal Hosting paketlerimiz, kurumsal ihtiyaçları olan müşterilerimizin dışında ücretsiz premium servislerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz ve hosting paketlerinde daha fazla kaynağa ihtiyaç duyan müşterilerimiz için uygundur.
Kurumsal Hosting Hizmetini Neden Tercih Etmeliyim ?
Kurumsal hosting hizmetlerini işletmenizin saatlik daha fazla e-posta gönderimine ve daha fazla dosya barındırma hakkına sahip olma ihtiyacı ya da daha sık yedekleme ihtiyacı doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Web hosting hizmetlerine göre biraz daha esnek teknik özelliklere sahip olup, KOBİ’lere uygun özel üretilmiş çözümlerdir.
Hosting Paketim Yedekleniyor mu ? Yedekleme İşlemi Ücretsiz mi ?
Evet, tüm sunucularımızı ve hosting hizmetlerini günlük olarak yedeklemekteyiz. Ek olarak tüm sistemlerimizi olası felaket durumlarına ve donanım arızalarına karşı günlük imaj yedeği bazında yedekliyoruz. Günümüz teknolojisinde yedekleme kavramı bir tercihten çok gereklilik olduğundan dolayı ücretsiz olarak yedeklenmektedir.
Farklı bir firmada sitem bulunuyor. Kurumsal Hosting satın alarak Clouduck'a taşımak istiyorum ancak pek bir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz ?
Clouduck ekibi olarak hosting hizmetlerinde tam anlamı ile ücretsiz hosting taşıma hizmeti sağlamaktadır. Destek bileti oluşturmanız yeterlidir.
Web Hosting ile Kurumsal hosting Arasında ki Farklar Nelerdir ?
Web hosting hizmetlerinde de kurumsal hosting hizmetlerinde de birden fazla web sitesi barındırılabilir. Birbirine çok yakın iki hizmet türüdür. Fakat, her iki hizmeti birbirinden ayıran en önemli detay, kurumsal hosting hizmetlerinin, saatlik e-posta gönderim adedinin fazla olması, daha fazla dosya barındırma kapasitesi olması ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik olmasıdır. Kurumsal hosting hizmetleri daha çok KOBİ’lerin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmıştır.
Kurumsal hosting almak için şirketimin olması gerekiyor mu?
Kurumsal hosting hizmetini bireysel olarak veya şirket olarak satın alabilirsiniz. Herhangi bir koşul ve belge aranmamaktadır.
Maillerim spam'a düşmekte ve aşırı spam mail gelmekte Kurumsal E-mail hizmetiniz bunların önüne geçebilir mi ?
Evet, Kurumsal E-Mail hosting hizmetimiz tüm sorunlarınızı giderecektir. Mail sunucularımızın giriş ve çıkışlarında 4 farklı süzgeç yapısı kullanılmaktadır. Bu yapı ile beraber spam ve virüs olmadan sağlıklı mail alım/gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Mail çıkışların da EMAIL REPUTATION seviyesi yüksek IP adreslerinden gönderim yapılmak ile beraber rDNS/PTR,SPF,DKİM,DMARC DNS kayıtları kullanılmaktadır. Ek olarak Mail çıkışlarında kullanmakta olduğumuz IP adreslerimiz Yandex, Gmail, Outlook sunucularına anons edilmekte ve IP adresleri REPUTATION ve Blacklist durumları anlık olarak ekibimizce takip edilmektedir. Süzgeç yapımız aşağıdaki gibidir; İncoming: Spam experts > Datacenter Firewall > Clouduck Mail Firewall > Exim/Spamassassin Outgoing: Exim/Spamassassin > Clouduck Mail Firewall > Datacenter Firewall > Spam experts
Farklı bir firmada sitem bulunuyor. Sitemi Clouduck'a taşımak istiyorum ancak pek bir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz ?
Clouduck ekibi olarak web sitelerinizi kendi yazılımlarımız aracılığı ile ücretsiz taşımaktayız.

Powered by WHMCompleteSolution