Wordpress Hosting

Linux
Disk Alanı
Paylaşımlı hosting sunucularımızda Raid 10 + SAS-SSD yapısı kullanılmaktadır. Bu yapı ile beraber Avrupa Standartlarında hizmet vermekteyiz. Hem çok hızlı hem ultra güvenlik ! Disk alanı, maksimum dosya limitini belirtmektedir.
Aylık Transfer
Aylık transfer limiti, Veri transferi boyutunu belirtmektedir.
E-Posta
Paylaşımlı hosting sunucularımızda aynı zamanda mail servisini kullanarak mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. 1 Adet E-Posta = 1 Mail adresi
MySQL
Paylaşımlı Hosting sunucularımızda en hızlı ve stabil çalışan en iyi MySQL tercih edilmiştir. Mysql + Ramdisk ile siteleriniz artık daha hızlı !
FTP
FTP (File Transfer Protocol) Üzerinden kolaylıkla sitelerinizin verilerini upload edebilirsiniz.
Subdomain
Alt alan adı oluşturabileceğiniz miktar.
Site Başına Inode
İ-node, Birim başına dosya sayısını belirtmektedir. 1 dosya = 1 i-node
Site Başına RAM Kullanım
Site Başına CPU Kullanım
Site Başına I/O Limiti
Hizmetizin ana sunucunun diski üzerinde anlık ulaşabileceği maksimum veri okuma ve yazma hızını ifade eder.
Barındırma
FİYAT
WORDPRESS BRONZE
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
100.000
2 GB RAM
1 vCore CPU
40 MB/sn
1 SITE
Ay/13.99 ₺
WORDPRESS SILVER
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
150.000
2 GB RAM
1 vCore CPU
40 MB/sn
1 SITE
Ay/24.99 ₺
WORDPRESS GOLD
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
200.000
2 GB RAM
2 vCore CPU
45 MB/sn
3 SITE
Ay/36.99 ₺
WORDPRESS PLATIN
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
LIMITSIZ
250.000
4 GB RAM
2 vCore CPU
50 MB/sn
5 SITE
Ay/56.99 ₺
Tüm Özellikler
 • TÜRKÇE KONTROL PANELİ
  DirectAdmin
  CLOUDLINUX/CAGEFS
  PHP SELECTOR
  SSD DİSKLER
  HAZIR SCRIPTLER
  E-MAIL FİLTRELEME
  Imunify
  SİTE İSTATİSTİKLERİ
  ÖZEL HATA SAYFALARI
  CRON JOBS
  PHPMYADMIN
  7/24 DESTEK
  %99 UPTIME GARANTİSİ
  HAFTALIK YEDEKLEME
  ÜCRET İADE GARANTİSİ
  Litespeed Cache/Memcache
  ÜCRETSİZ SİTE TAŞIMA
Ucuz Hosting
Tercih edilebilen Ucuz hosting ve ekonomik hosting paketleri.
Ücretsiz SSL Sertifikası
Tüm paylaşımlı hosting sunucularımızda Ücretsiz SSL sertifikası sağlanabilinmektedir.
Hızlı Kurulum
Tam otomasyona sahip ödeme sistemlerimiz dolayısı ile anında web hosting hizmetiniz kullanıma hazırdır.
DirectAdmin Kontrol Panel
Clouduck olarak tüm paylaşımlı hosting hizmetlerimizde güvenlik, stabilizasyon ve performans kalitesinden dolayı DirectAdmin kontrol paneli tercih edilmektedir. Ekibimizin üstün DirectAdmin kontrol panel bilgisi dolayası ile %100 güvenlik oranı ile hizmet sağlanmaktadır.
Ultra hızlı Ultra Güvenlik
En son teknoloji sunucuları ile wordpress hosting Avrupa standartlarının üzerinde hizmet sağlamaktadır. Sunucularımız da SAS-SSD diskler ve Raid 50/10 yapısı ile beraber Ultra hız ve Ultra güvenlik sağlanmak hedeflenmiştir.
Alan adı sorgulama
SSL
"Secure Sockets Layer" kısaltması olarak adlandırılan SSL, sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş (256 bit ssl) şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli, web ortamında, Sunucu ile tarayıcı arasındaki iletişimin şifrelenmesi şeklindedir.
RAPID SSL
RADPID SSL WILDCARD
Sadece tek alan adı için geçerlidir.
256-bit şifreleme
%99 tüm tarayıcılar ile uyumlu
Otomatik online onaylama
ÜCRETSİZ RapidSSL site mührü
10.000 $’a kadar güvenlik garantisi
₺86.99 Yıllık
Sadece tek alan adı için geçerlidir.
256-bit şifreleme
%99 tüm tarayıcılar ile uyumlu
Otomatik online onaylama
ÜCRETSİZ RapidSSL site mührü
10.000 $’a kadar güvenlik garantisi
₺96.99 Yıllık
Sıkça Sorulan Sorular
Hosting hizmetleriniz güvenli mi ?
Paylaşımlı hosting sunucularımız en son teknoloji olması ile beraber disk yapılarında SAS-SSD + Raid 10 tercih edilmiştir. Bu alt yapı ile Avrupa standartlarının üstünde hizmet vermektedir. Ultra hızlı, Ultra güvenlik sağlanmaktadır. Bu yapı ile beraber Türkiye'deki tek kuruluş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ek olarak Anti-spam, Anti-Virüs, Özel Firewall hizmeti, Voxility koruması gibi teknolojiler ile hosting sunucularımızda güvenlik ve stabilizasyon ve UPTIME garantisi sağlanmaktadır.
Wordpress Hosting Nedir ?
WordPress için bir çok araç, bileşen, otomatik kurulum da dahil tamamen WordPress için optimize edilmiş linux tabanlı hosting hizmetidir. Bu hizmeti satın aldığınızda WordPress siteniz en güncel sürümü ve bileşenleri ile otomatik olarak kurulur ve hazır duruma getirilir. Yapmanız gereken sadece sitenizi yönetmek.
Wordpress Hosting Kontrol Paneli Nedir ?
Her hosting paketinde olduğu gibi Wordpess Hosting paketlerimizinde yönetimi için kontrol paneli mevcuttur. Wordpress Hosting paketimiz için size sağladığımız kontrol panel dünyada en çok tercih edilen, kullanım kolaylığı ve işlevselliği üst düzey olan DirectAdmin yönetim panelidir.
Wordpress Hosting'de Hangi Performans Farklılıkları bulunmaktadır ?
Wordpress Hosting paketlerimiz LiteSpeed destekli sunucular üzerinde çalışmaktadır. Ayrıca bu sunucumuz sadece Wordpress siteler için optimize edildiği için diğer paketlere göre gözle görülür bir performans artışı bulunmaktadır. Wordpress Hosting paketlerde bulunan yüksek kaynaklar ve önbellek uygulamalarıyla uyumluluğu sayesinde gerçek Wordpress Hosting deneyimini yaşarsınız.
Hosting Paketim Yedekleniyor mu ? Yedekleme İşlemi Ücretsiz mi ?
Evet, tüm sunucularımızı ve hosting hizmetlerini günlük olarak yedeklemekteyiz. Ek olarak tüm sistemlerimizi olası felaket durumlarına ve donanım arızalarına karşı günlük imaj yedeği bazında yedekliyoruz. Günümüz teknolojisinde yedekleme kavramı bir tercihten çok gereklilik olduğundan dolayı ücretsiz olarak yedeklenmektedir.
Farklı bir firmada sitem bulunuyor. Wordpress Hosting satın alarak Clouduck'a taşımak istiyorum ancak pek bir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz ?
Clouduck ekibi olarak hosting hizmetlerinde tam anlamı ile ücretsiz hosting taşıma hizmeti sağlamaktadır. Destek bileti oluşturmanız yeterlidir.
Web Hosting ile Wordpress Hosting Arasında ki Farklar Nelerdir ?
Wordpress Hosting hizmeti sağlayan sunucumuz Wordpress sitelere uygun olarak optimize edilmiş ve yapılandırılmıştır. Ancak Web Hosting paketi ise genel olarak PHP diliyle yazılmış tüm scriptler göz önünde bulundurularak yapılandırılmıştır. Wordpress Hosting paketlerde bulunan yüksek kaynaklar ve önbellek uygulamalarıyla uyumluluğu sayesinde Web Hosting paketlerine göre daha üstün performans göstermektedir.
Wordpress Kullanmayı Nasıl Öğrenebilirim ?
İnternet üzerinde Wordpress ile alakalı çeşitli kurslar bulunmaktadır. İster Udemy üzerinde isterseniz de Wordpress'in kendi yayınladığı kurslara katılarak Wordpress bilginizi arttırabilirsiniz.
Maillerim spam'a düşmekte ve aşırı spam mail gelmekte Kurumsal E-mail hizmetiniz bunların önüne geçebilir mi ?
Evet, Kurumsal E-Mail hosting hizmetimiz tüm sorunlarınızı giderecektir. Mail sunucularımızın giriş ve çıkışlarında 4 farklı süzgeç yapısı kullanılmaktadır. Bu yapı ile beraber spam ve virüs olmadan sağlıklı mail alım/gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Mail çıkışların da EMAIL REPUTATION seviyesi yüksek IP adreslerinden gönderim yapılmak ile beraber rDNS/PTR,SPF,DKİM,DMARC DNS kayıtları kullanılmaktadır. Ek olarak Mail çıkışlarında kullanmakta olduğumuz IP adreslerimiz Yandex, Gmail, Outlook sunucularına anons edilmekte ve IP adresleri REPUTATION ve Blacklist durumları anlık olarak ekibimizce takip edilmektedir. Süzgeç yapımız aşağıdaki gibidir; İncoming: Spam experts > Datacenter Firewall > Clouduck Mail Firewall > Exim/Spamassassin Outgoing: Exim/Spamassassin > Clouduck Mail Firewall > Datacenter Firewall > Spam experts
Farklı bir firmada sitem bulunuyor. Sitemi Clouduck'a taşımak istiyorum ancak pek bir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz ?
Clouduck ekibi olarak web sitelerinizi kendi yazılımlarımız aracılığı ile ücretsiz taşımaktayız.

Powered by WHMCompleteSolution